הבית בהצפת מי ביוב? הריח והנוזלים ברחבי החדר מבשרים על סתימה בביוב? כבר נגרם למבנה נזק ומפגע סביבתי קשה ובלתי נסבל של ריח וזיהום? זקוקים לשאיבת מי ביוב בדחיפות?

אנחנו כאן כדי לפתור את הבעיה בביוב בבטיחות ובמהירות!

טיפול בתקלות הביוב שנתקלתם בהן הוא המומחיות שלנו.

תקלות אפשריות בביוב

אבחון התקלות נעשה ע"י איש מקצוע מומחה במערכת הביוב אשר יבין את מקור הבעיה.

בין אם התקלה התרחשה בעקבות הצטברות פסולת שנתקעה בצינורות ויצרה סתימה למשל, בעקבות שורשי צמחים שחדרו למערכת הביוב שמוזנים מהדשן הרב שזורם בביוב, או עקב שמנים ושומנים שהצטברו וגרמו להצרת את דפנות הצינור. או בעקבות צנרת ישנה שהתפוררה ויש להחליפה ולחדשה.

הצורך בביובית בלוד

בלוד, צפיפות האוכלוסין גבוהה יחסית לשאר חלקי הארץ. עקב כך, באזור לוד קיים עומס על תשתית הביוב העירונית.  העומס מחייב שירותי ביובית זמינים, מקצועיים ואיכותיים.

חשוב לדעת לבחור נכון בחברה המעסיקה עובדים מקצועיים אשר בעלי ניסיון נרחב והבנה עמוקה בבעיות ביוב ובהפעלת הביובית.

.

בחירת ספק שירותי ביובית בלוד

בין לקוחותינו קיימים מוסדות עירונים, מסעדות, חברות, חניונים, מקלטים, מפעלים, בתים פרטיים ובנייני מגורים בכל רחבי הארץ וגם באזור אור יהודה. גם אתם זקוקים לשירות ממומחי הביובית?

השירות שלנו ניתן בידי הצוות המקצועי ביותר, בכל ימות השנה, בכל שעות היום והלילה. שירותי ביובית מתקדמים ושיקום קווי ביוב בלוד שאנו מציעים הם ההוגנים והאיכותיים ביותר בשוק הביובית, והצוותים המטפלים בהם הם מהמנוסים והמקצועיים ביותר.

במידה ומדובר במפעל, בית חולים, מעבדה, מפעל מזון  או בחברה העושה שימוש עם חומרים מסויימים קיימים גם בורי אחסון לסוגי פסולת שונים כמו שומנים, רעלים שונים ועוד. מפעילי הביוביות שלנו בלוד מומחים גם בשירות זה הנעשה על ידי רכב הביובית המתקדם שלנו. כמובן שהחומרים המסוכנים בכללותם מועברים באופן בטוח לאתרי פסולת מורשים. יש לדאוג לשירותי שאיבת בורי האחסון הללו באופן קבוע ומבוקר כדי לרוקנם, לנקות אותם, וכמובן לבצע ויידוא ששל תקינותם על מנת להכינם למחזור שפכים נוסף בהמשך.

 

פנויים לקבל את פניותיכם 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, כל השנה.

פנו אלינו ונגיע לטפל בתקלה במהירות האפשרית.