סובלים מהצפת מי ביוב? יש לכם סתימה רצינית? כבר נגרם למבנה נזק ומפגע סביבתי קשה ובלתי נסבל של ריח וזיהום? זקוקים לשאיבת מי ביוב בדחיפות מיידית?

הביוביות שלנו מוכנות ומזומנות כדי להגיע במהירות הבזק לפתור את הבעיה בביוב בבטיחות ובמהירות!

אנחנו פנויים לקבל את פניותיכם בצורה שוטפת, ללא דיחוי וללא המתנה. אנחנו פועלים 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, כל השנה, כל יום, כל היום וכל הלילה. נוכל לשלוח לכתובת בה הביוב עלה על גדותיו בצורה מהירה ולהזניק את אנשי הצוות במהירות הבזק כדי לגאול אתכן מייסורי הביוב הסורר.

ביובית מהי?

ביובית הינה משאית עליה מותקן ציוד ייעודי מתקדם טכנולוגי וחדשני להתמודדות עם בעיות בביוב ומתן שירותי שאיבה ופינוי שפכים. משאית זו מתמודדת בהצלחה עם סתימות בביוב והצפות למיניהן  ובזכות משאבת יניקה מיוחדת בעזרתה ניתן לשאוב את השפכים אל מיכל האגירה שקיים בה. לאחר השאיבה מובילה את השפכים של מכוני טיהור השפכים ואל אתרי פסולת מוגדרים.

בחירת ספק שירותי ביובית במודיעין

בין לקוחותינו קיימים מוסדות עירונים, מסעדות, חברות, חניונים, מקלטים, מפעלים, בתים פרטיים ובנייני מגורים בכל רחבי הארץ וגם באזור אור יהודה. גם אתם זקוקים לשירות ממומחי הביובית?

השירות שלנו ניתן בידי הצוות המקצועי ביותר, בכל ימות השנה, בכל שעות היום והלילה. שירותי ביובית מתקדמים ושיקום קווי ביוב במודיעין שאנו מציעים הם ההוגנים והאיכותיים ביותר בשוק הביובית, והצוותים המטפלים בהם הם מהמנוסים והמקצועיים ביותר.

 

תקלות אפשריות בביוב

אבחון התקלות נעשה ע"י איש מקצוע מומחה במערכת הביוב אשר יאבחן את מקור הבעיה.

בין אם התקלה התרחשה בעקבות הצטברות פסולת שנתקעה בצינורות ויצרה סתימה למשל, בעקבות שורשי צמחים שחדרו למערכת הביוב שמוזנים מהדשן הרב שזורם בביוב, או עקב שמנים ושומנים שהצטברו וגרמו להצרת את דפנות הצינור.

הצורך בביובית במודיעין

למרות שתשתיות העיר במודיעין חדשות יחסית, במידה ומצטבר עומס על תשתית הביוב העירונית במודיעין, תוכלו לסבול מתופעות של סתימות והצפות, שאינן נעימות לכל הדעות.

שירותי ביובית זמינים לכל תקלה מסוג זה, השירותים שאנו מציעים מקצועיים, מהירים ואיכותיים.

הצטרפו לשורת הלקוחות המרוצים שלנו, לא תתאכזבו מאיכות השירות ומנותני השירות שלנו הלא מתפשרים שלנו.

פנו אלינו ונגיע לטפל בתקלה במהירות האפשרית וביעילות מקצועית חסרת פשרות. נזניק אליכם את הביובית במהירות האפשרית.