יש לכם סתימה? החדר הוצף במי ביוב? מחפשים שירותי שאיבת ביוב באיזור פלורנטין בתל אביב? מעוניינים בשטיפת ביוב או בשטיפת קווי הביוב בביתכם הפרטי או בבית המשותף, בחברה או במפעל?

אנחנו הפתרון הזמין והאיכותי לבעיה! אנחנו כאן זמינים 24/7 לאיתור בעיות ונזקים במערכת הניקוז והביוב. לטיפול בתקלה והחזרת שגרת החיים התקינה למסלולה.

הצורך בביובית בתל אביב בכלל באזור פלורנטין בפרט

העיר ת"א הינה העיר השנייה בגודלה בישראל. עיר וותיקה והמאוכלסת בצפיפות גדולה יחסית במדינה, במחוז ת"א צפיפות האוכלוסייה גבוהה פי 93.2 ממחוז דרום למשל.  איזור פלורנטין הינו צפוף במיוחד, ולכן באיזור זה ריכוז בעיות הביוב עולה.

עקב צפיפות האוכלוסין קיים עומס מתמשך ורב על תשתית האינסטלציה והביוב בעיר. עומס זה מצריך שירותי ביובית זמינים ואיכותיים בפלורנטין באופן מקצועי ומהיר שאינו מתפשר על איכות השירות, המקצועיות ואיכות היחס ללקוח.

בחירה מוקפדת של שירותי ביובית בפלורנטין

עם ניסיון של מעל 20 שנה בתחום הביובים ופתיחת סתימות בלחץ גבוה.

החברה מאובזרת בציוד החדיש והמתקדם ביותר בתחום, כלל נותני השירות נותנים בחברתנו לכל לקוח יחס אישי, מקצועי ומכבד, אדיב והמחירים תמיד הוגנים ותואמים את העבודה המבוקשת.

נעשה הכל על מנת שתהיו מרוצים מאיכות שירותי הביובית בתל אביב, כולל ליווי ושירות אישי שאינו מתפשר על הפרטים הקטנים לאורך כל הדרך. אנו מתחייבים לגמר עבודה יוצא דופן ותוצאה יוצאת מן הכלל שתשאיר את כלל לקוחתנו מרוצים.

שירות הביובית שלנו

בין השירותים שאנו מציעים: שאיבת ביוב וטיפול בסתימות והצפות, שירות שאיבת בורות ביוב, בורות ספיגה. כל זאת ועוד במחירים אטרקטיביים ומשתלמים לכל כיס.

אנו מחויבים לשירות מקצועי תוך דגש על בטיחות בזמן העבודה, עבודה מקצועית ובמחירים ללא תחרות בתל אביב ובפלורנטין! שירות תוך יחס אישי לכל הלקוחות. בין לקוחותינו ממוסדות עירונים, מסעדות, חברות, חניונים, מקלטים, מפעלים, בתים פרטיים ובנייני מגורים בכל רחבי הארץ בכלל ופלורנטין בפרט. .

לפרטים נוספים והזמנת ביובית ממש ברגעים אלה, פנו אלינו עכשיו, אנחנו זמינים בשבילכם 24/7.