נתקלתם בבעיה בביוב? סתימה? הצפה? ריחות לא נעימים מתחילים להידבק לרהיטים והריצפה בבית מתלאת במי ביוב בעלי ריח בלתי נסבל?

הביוביות שלנו מוכנות ומזומנות כדי להגיע במהירות הבזק לפתור את הבעיה בביוב בבטיחות ובמהירות!

טיפול בתקלות הביוב שנתקלתם בהן הוא המומחיות שלנו. אנחנו פנויים לקבל את פניותיכם 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, כל השנה, תמיד זמינים בשבילכם.

יכולותיה הייחודיות של הביובית

ביובית היא משאית קטנה עליה מותקן ציוד מתקדם להתמודדות עם בעיות בביוב ומתן שירותי שאיבה ופינוי שפכים. משאית זו מתמודדת בהצלחה עם סתימות בביוב והצפות למיניהן  ובזכות משאבת יניקה מיוחדת בעזרתה ניתן לשאוב את השפכים אל מיכל האגירה שקיים בה. לאחר השאיבה מובילה את השפכים של מכוני טיהור השפכים ואל אתרי פסולת מוגדרים.

בחירת ספק שירותי ביובית בפתח תקווה

בין לקוחותינו קיימים מוסדות עירונים, מסעדות, חברות, חניונים, מקלטים, מפעלים, בתים פרטיים ובנייני מגורים בכל רחבי הארץ וגם באזור אור יהודה. גם אתם זקוקים לשירות ממומחי הביובית?

השירות שלנו ניתן בידי הצוות המקצועי ביותר, בכל ימות השנה, בכל שעות היום והלילה. שירותי ביובית מתקדמים ושיקום קווי ביוב בפתח תקווה שאנו מציעים הם ההוגנים והאיכותיים ביותר בשוק הביובית, והצוותים המטפלים בהם הם מהמנוסים והמקצועיים ביותר.

תקלות אפשריות בביוב

ישנן מגוון תקלות המביאות להצפות וסתימות במערכת הביוב.

בין אם התקלה התרחשה בעקבות הצטברות פסולת שנתקעה בצינורות ויצרה סתימה למשל, או תקלה בעקבות שורשי צמחים שחדרו למערכת הביוב שמוזנים מהדשן הרב שזורם בביוב, או עקב שמנים ושומנים שהצטברו וגרמו להצרת את דפנות הצינור. או בעקבות צנרת ישנה שהתפוררה ויש להחליפה.

הצורך בביובית בפתח תקווה

במידה וישנו עומס על תשתית הביוב העירונית, תוכלו לסבול מתופעות של סתימות והצפות .

חשוב לדעת לבחור נכון בחברה המעסיקה עובדים מקצועיים אשר בעלי ניסיון נרחב והבנה עמוקה בבעיות ביוב ובהפעלת הביובית.

שירותי ביובית זמינים לכל תקלה מסוג זה, השירותים שאנו מציעים מקצועיים, מהירים ואיכותיים.

פנו אלינו ונגיע לטפל בתקלה במהירות האפשרית וביעילות המירבית.