אין עוררין על כך שסתימות בביוב שגורמות להצפת הביוב במרחב שמחוץ לאסלה גורמת לנו להרגשה לא נעימה, עקב השחתת וזיהום הציוד בחדר בריחות לא נעימים, השחתת רכוש, וחוויה כללית לא נעימה כלל ועיקר.

אנחנו כאן כדי לפתור את הבעיה בביוב במהירות ובמקצועיות שאינה מתפשרת!

טיפול בתקלות הביוב שנתקלתם בהן הוא המומחיות שלנו.  אנחנו פנויים, מוכנים ומזומנים לקבל את פניותיכם 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, כל השנה.

תקלות אפשריות בביוב

אבחון התקלות נעשה בידי איש מקצוע מומחה במערכת הביוב אשר יאבחן את מקור הבעיה.

בין אם התקלה התרחשה בעקבות הצטברות פסולת שנתקעה בצינורות ויצרה סתימה למשל, בעקבות שורשי צמחים שחדרו למערכת הביוב שמוזנים מהדשן הרב שזורם בביוב, או עקב שמנים ושומנים שהצטברו וגרמו להצרת את דפנות הצינור. או בעקבות צנרת ישנה שהתפוררה ויש להחליפה ולחדשה.

הצורך בביובית בנתניה בסקטור הפרטי

במידה וישנו עומס על תשתית הביוב העירונית, תוכלו לסבול מתופעות של סתימות והצפות חוזרות ונשנות .

שירותי ביובית זמינים לכל תקלה מסוג זה, השירותים שאנו מציעים מקצועיים, מהירים ואיכותיים.

חשוב לדעת לבחור נכון בחברה המעסיקה עובדים מקצועיים אשר בעלי ניסיון נרחב והבנה עמוקה בבעיות ביוב ובהפעלת הביובית. עובדי החברה נותנים יחס אישי לכל לקוח הפונה לייוץ או להזמנת ביובית בנתניה.

שירותי ביובית בסקטור העסקי

במידה ומדובר במפעל או בחברה העושה שימוש עם חומרים מסוימים קיימים גם בורי אחסון לסוגי פסולת שונים כמו שומנים, רעלים שונים ועוד. מפעילי הביוביות שלנו בנתניה מומחים גם בשירות זה הנעשה על ידי רכב הביובית המתקדם שלנו. כמובן שהחומרים המסוכנים בכללותם מועברים באופן בטוח לאתרי פסולת מורשים.

בחירת ספק שירותי ביובית בנתניה

בין לקוחותינו קיימים מוסדות עירונים, מסעדות, חברות, חניונים, מקלטים, מפעלים, בתים פרטיים ובנייני מגורים בכל רחבי הארץ וגם באזור אור יהודה. גם אתם זקוקים לשירות ממומחי הביובית?

השירות שלנו ניתן בידי הצוות המקצועי ביותר, בכל ימות השנה, בכל שעות היום והלילה. שירותי ביובית מתקדמים ושיקום קווי ביוב בנתניה שאנו מציעים הם ההוגנים והאיכותיים ביותר בשוק הביובית.

פנו אלינו ונגיע לטפל בתקלה במהירות האפשרית וביעילות המרבית.