זקוקים לשירותי אינסטלציה מתקדמים בבת ים? חברת ביובית הרצליה מתמחה בשירותים אלו ותבצע עבורכם תיקוני ביוב ואינסטלציה מתקדמים.

עבודה על אינסטלציה צריך להשאיר למומחים. במיוחד בתיקונים מתקדמים של מערכות ביוב גדולות או מערכות ביוב עירוניות. חברתנו מתמחה בכל סוגי התיקונים והעבודה במערכות ביוב גדולות.
מערכות ביוב גדולות בערים צריכות שמירה מתמדת על ניקיון מערכת הביוב, כדי לאפשר זרימה תקינה של ביוב, ולמנוע סתימות והצפה של המערכת. השמירה על ניקיון הקווים חיונית לתפעול שוטף של עיר גדולה.

בת ים- אחת מערים הגדולות הסובבות את תל אביב היא עיר כזו. בהיותה עיר שמשלבת גם בניה חדשה ומתקדמת, וגם מערכות ביוב ישנות, שהותקנו לפני עשרות שנים, מסעדות רבות, על חוף הים, ובמקומות אחרים בעיר מתמודדת גם היא עם אתגרים אלו. חברת תפעול מקצועית של שרותי ניקיון ותחזוקת ביוב, היא מה שעיר כמו בת ים צריכה. אנו מספקים שירותים מתקדמים של פתיחת סתימות, המאפשרת פינוי מהיר ויעיל של סתימות במערכת הביוב, כדי למנוע נזק גדול יותר. פתיחת סתימות נעשית על ידי ביובית מתקדמת, או באמצעים אחרים, לפי הצורך. אנו מספקים גם שרותי פינוי בורות שומן, למסעדות ובתי קפה. הצריכים על פי חוק לדאוג לניקוז השומן העודף על ידי בורות שומן, ופינויים באופן תקני, על ידי חברה מתמחה. שירותים אלו חיוניים לשמירה על פעילות תקינה של עיר, במיוחד עיר שוקקת חיים בעלת מסעדות, ואתרי בילוי.

שאיבות ביוב

בערים רבות יש צורך לבצע אחת לתקופה שאיבות ביוב על מנת לנקות את קווי הביוב מהזבל והלכלוך המצטברים בהם. אנו מצבעים פעולה זו בעזרת משאיות מתקדמות, השולחות צינורות אל תוך קווי הביוב ומנקים מהם את הלכלוך והזבל. בנוסף אנו מתקנים קווי ביוב ישנים על ידי החלפת קווי ביוב ישנים בחדשים, לפי הצורך. למשל, כאשר שורשי עצים חדרו אל קווי ביוב וסתמו אותם. אנו מבצעים פתיחת שורשים והסרתם. ובמידה ויש פגיעה חמורה יותר בקווי הביוב- מבצעים החלפת קווים על מנת לתקן את האזור הפגוע.

זקוקים לשירותי ביובית בבת ים? התקשרו אלינו עוד היום והצוות המקצועי שלנו יגיע עד אליכם.

התקשרו עכשיו 052-3780004