סובלים מסתימה? הרחוב שלכם מוצף מהביוב?

ביובית מציעה עבורכם שירות שאיבות ביוב הטוב ביותר באזור!

החיים בסביון

תושבי היישוב סביון נהנים מפנינה הממוקמת בלב הארץ, המהווה ריאה ירוקה לכל ערי המרכז. כשמשלבים יוקרה ואיכות ונהנים מחיי קהילה עשירים, הופך היישוב למקום שכיף ונוח לגדול בו.

תושבים רבים בחרו להעתיק את מקום מגוריהם לסביון, במיקום אסטרטגי במרכז, יחד עם אירועים קהילתיים רבים, גנים יפים וירוקים וסביבה נקייה ומטופחת. היישוב משלב פעילויות וקשרים לכל הגילאים ומחבר את הדור הצעיר יחד עם ותיקי היישוב.

איכות החיים הגבוהה בסביון מתבטאת גם בחינוך המצטיין, בחוגי העשרה ופעילות לילדים ולגמלאים, בשירותים הקהילתיים ובמוסדות התרבות המגוונים.

שירותי הביובית

כמו בכל עיר ויישוב, על אף שירותי התברואה המתקדמים והניקיון הרב שבה מצטיין היישוב, נאלצת הסביבה להתמודד עם בעיות בצנרת או בביוב הציבורי.

חברתנו מספקת שירותים רחבים בטיפול בכל תחומי האינסטלציה ומחזיקה בצי רחב של משאיות ואנשי מקצוע מיומנים, המתאימים את עצמם לפתרון כל בעיה בכל מקום שנדרש.

הביוביות זמינות במוקד חירום שפועל בכל גוש דן ואזור המרכז 24 שעות ביממה עם צוות מקצועי שיגיע במהירות לסביון או לכל מקום בסביבתכם.

אנו מבצעים את כל טיפולי האינסטלציה הנדרשים: פתיחת שורשים, איתור ופתיחת סתימות, שאיבות ביוב, שאיבת בורות שומן, החלפת קווים, פינוי פסולת לאתרים מורשים ועוד.

חברתנו מחזיקה מגוון משאיות בעלות מיכל גדול היונק על ידי צינורות ארוכים את כל הפסולת מהביוב הסתום. הלחץ שיוצר את הוואקום משתחרר וכך כל הפסולת נשאבת אל המיכל. במקרה הצורך, אנו גם מבצעים שטיפות מים בלחץ חזק כדי לנקות את הבור מלכלוך.

שירות מקצועי

חברת ביובית תעניק עבורכם את השירות המהיר והמקצועי ביותר שתמצאו. כל לקוח, ביחס אישי, יקבל את הטיפול הטוב ביותר ביחס אישי ויטופל עד פתרון הבעיה על הצד הטוב ביותר.

עם צוות עובדים מקצועי, ניסיון עשיר בתחום האינסטלציה, וזמינות מלאה לכל קריאה, תיהנו משירות מעולה, נקי, מקצועי ואיכותי.

אם נתקלתם בסתימה או בצורך מידי לטיפול בביוב,

אל תהססו להתקשר ואנו נגיע אליכם במהירות בכל שעה שתצטרכו!.