שירותי ביובית נרחבים באור יהודה

אור יהודה היא עיר מרכזית רבת פעילות, הדורשת תשתית ביוב תקינה ומתוחזקת. מה עושים במקרה של בעיות בביוב?

אם אתם גרים באור יהודה אולי תעניין אתכם העובדה כי לפי נתוני הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה נכון לשנת 2014 מתגוררים באור יהודה 35,900 תושבים ונתון זה ממשיך לגדול בקצב של. 1.1% לשנה בממוצע. מסוף האוטובוסים באור יהודה הוא אחד מהתחנות העמוסות ביותר בבקעת אונו וממנו יוצאים אוטובוסים לכל אזור המרכז. בעיר ישנו היכל תרבות המשמש לתאטרון, קונצרטים ומופעים ומידי שנה מתקיימים בעיר ירידים שונים על ידי העירייה, התושבים וארגונים שונים. באור יהודה כמו כל עיר מרכזית אחרת שוכנים מרכזים מסחריים, מוזיאונים, מוסדות חינוך, בתי כנסת ועוד.

למען איכות החיים של התושבים ולצורך התנהלות שוטפת ותקינה של כל הפעילות הזו יש צורך לתחזק את תשתית הביוב ובמקרה הצורך לתקן בעיות בביוב על ידי אנשי מקצוע מוסמכים באמצעות שירות ביובית.

ביובית הרצליה- מספקת שירותי ביובית נרחבים ומקצועיים בכל אזור המרכז.

אם אתם זקוקים לשירותי ביובית באור יהודה-הגעתם למקום הנכון, אצלנו תקבלו שירותים נרחבים ומקיפים לכל בעיות הביוב: פתיחת סתימות, פתיחת שורשים, שאיבת בורות שומן, שאיבת ביוב, החלפת קווים ועוד.

מהי ביובית?

ביובית היא משאית עליה מורכבת מערכת משאבות רבות עוצמה וצינורות מים עם לחץ גבוה. באמצעות משאית הביובית ניתן לטפל בתקלות שונות בביוב וכן לבצע עבודות תחזוקה שונות הנוגעות לביוב

למה משמשת הביובית?

סתימות בביוב, הצפות, מציאות שורשים בביוב וכד'- סתימה בביוב היא תקלה חמורה המובילה להצפה שהינה מטרד תברואתי חמור. לצורך תיקון התקלה יש צורך בשירות פתיחת סתימות המתבצע באמצעות משאית הביובית המבצעת שאיבת ביוב עוצמתית המנקזת את הסתימה ופותחת אותה. סתימה עלולה להתרחש גם בעקבות מציאות של שורשים בביוב המצריכה שירות פתיחת שורשים המבוצע גם הוא על ידי הביובית, לעיתים במקרה שמציאות השורשים בביוב גרמה לפיצוץ בקו הביוב, יהיה צורך בהחלפת קווים של ביוב. בתחום התחזוקה יש צורך לבצע שאיבת בורות שומן באופן שוטף כחלק מתחזוקה שוטפת של כל עסק המערב בתוכו שומן (מסעדות, ומוסכים לדוג')

אם אתם זקוקים לשירותי ביובית באור יהודה הגעתם למקום הנכון!

צרו אתנו קשר בפלפון 052-3780004