ברוכים הבאים לביובית- עבודות ביוב! חברתנו היא חברה המעניקה מענה לכל בעיות הביוב ולבעיות אינסטלציה . החברה קיימת החל משנות השבעים וצברה במהלך השנים מעל ארבעים שנות וותק בתחום, מה שאומר שאתם הגעתם למומחים בתחום שיספקו לכם את השירות המקצועי והאמין ביותר. המטרה שלנו היא למנוע בעיות עוד קודם היווצרותן וכאשר כבר התרחשה בעיה, אנו פועלים מידית למזעור הנזקים ומוצאים פתרון שימנע מהבעיה לשוב ולהישנות. תחום הפעילות שלנו כאמור עוסק בעיקר בבורות ביוב, תחום זה כולל טיפול בסתימות ביוב, בהצפות ביוב, הוצאת עצמים זרים ממערכת הביוב, ניקוי משורשים חודרניים במערכת הביוב ועוד.

אנו נותנים מענה זמין ומקצועי בתחום עבודות ביוב באזור המרכז: תל אביב- יפו, בני ברק, בת ים, רעננה , חולון ועוד. אם אתם מתגוררים או עובדים ברמת אביב כדאי שתדעו שביובית עבודות ביוב מוכנה ומזומנה לשרת גם אתכם כחלק מאזורי השירות שלנו בגוש דן והסביבה.

חברתנו מחזיקה בצי של ביוביות גדולות וקטנות כדי לתת מענה לכל סוגי הבעיות שמתרחשות. לדוגמא, תארו לעצמכם שבור הביוב שממוקם דווקא בחניה שמתחת לבניין המגורים שלכם או לחילופין לבית העסק שלכם הוצף, החניון מתחיל להיות שטוף כולו במי ביוב, הריח מתפשט ובעיקר, הפגעים שעלולים להיגרם לסובבים בכזה מקרה אמורים להוביל אתכם במהירות האפשרית להזמנת ביובית שתטפל בבעיה. כאן אתם נתקלים בבעיה… לא כל חברה מחזיקה ביובית בממדים מתאימים לכניסה לחניון נמוך. חברתנו מחזיקה ביובית נמוכה מהרגיל שתוכל להיכנס לתוך החניון ולבצע את העבודה בצורה הטובה ביותר למרות שהיא נמוכה ורחבה יותר מביובית רגילה.

כך אנו מתאימים את הציוד המתקדם שלנו בעבורכם הלקוחות כדי שנוכל להיענות לכמה שיותר פניות ולצלוח כל אתגר שאיבה שהוא. תושבי רמת אביב, מהיום לא תצטרכו להמתין עד שהביובית תפלס דרך בכבישים העמוסים של גוש דן, אלא תוכלו לפנות לביובית רמת אביב ולקבל מענה מהיר וזמין. עניין המהירות בטיפול בבעיות ביוב חשוב ביותר. לעיתים קרובות מדובר במפגעים של ממש שלא סובלים דיחוי ולכן אם אתם יודעים שיש לכם על מי לסמוך מקרוב, אין ספק שתוכלו להיות רגועים יותר.