אם קמתם בבוקר בהיר ונתקלתם בבור ביוב שעולה על גדותיו או לחילופין ברטיבות רבה שמכסה את קירות ביתכם, אל תכנסו לפאניקה! יש לכם אותנו, חברת ביובית- מ.א חומרי בניין בע"מ שתוציא אתכם מהבוץ, תרתי משמע ותעניק לכם שירות יעיל ומקצועי במגוון רחב של בעיות אינסטלציה וצנרת.

הכירו את חברת מ.א חומרי בנין בע"מ

חברת מ.א חומרי בניין בע"מ פועלת כבר משנת 1977 בתחום האינסטלציה ושירותי ביובית. אנו מפעילים מערכות ביוב רבות בערים שונות במרכז הארץ כמו תל אביב, הרצליה, רעננה ועוד. הלקוחות שלנו מרוצים דווקא מפני שהם יודעים שאנו לא עוזבים אותם לאחר הנחת מערכת הביוב אלא ניתן תמיד לשוב אלינו בכל בעיה שתיווצר. מתגוררים באזור המרכז בקרית אונו? יש לכם בית עסק שפועל באזור? אל דאגה! על כל צרה שלא תבוא אנו כאן שירותי ביובי תקרית אונו מבית חברת מ.א חומרי בניין בע"מ.

אלו שירותי ביובית אנו מעניקים?

אנו מעניקים שירותי אינסטלציה רבים כמו פתיחת סתימות, צילום בורות ביוב, הוצאת שורשים מצנרת, תיקון בורות ביוב ועוד אבל השיא שלנו הם רכבי הביובית שלנו. מדובר בצי של משאיות ואנשי מקצוע שמיומנים בטיפול במגוון בעיות שמטופלות באמצעות משאית ביובית כמו פתיחת סתימות, שאיבות בורות ביוב ובורות שומן ועוד מדובר במשאיות אליהן מחוברות משאבות ענק שפועלות של כוח היניקה. מן המשאיות יוצאים שני צינורות ארוכים שמוחדרים אל בור הביוב, כך נוצר לחץ אוויר גבוה ועל ידי הוואקום כל הלכלוך נשאב החוצה את תוך הביובית. משם אנו מפנים את הלכלוך לאתר מורשה על ידי המשרד להגנת הסביבה.

ביובית לחניונים

מה שמייחד אותנו כחברת ביובית הוא המומחיות שלנו בתנאי שטח מורכבים. אנו מחזיקים ביובית לחניונים. כאשר ישנה תקלה בבור הביוב שמוצב בתחתית של חניון , עלול להיווצר שיטפון ממי הביוב שעולים על גדותם, חניון הוא מקום נמוך שגובה התקרה בו אינה עולה על כשני מטרים בדרך כלל  ומשאית ביובית רגילה מתקשה להיכנס לתוכו. לכן אמו מחזיקים ביובית נמוכה מיוחדת שיכולה לעבור מתחת לתקרת החניון ולשאוב את הבור המוצף.

ביובית קרית אונו תשמח לסייע לכם ולעמוד לשירותכם בכל בעיה ותקלה!