הבשורה הגיעה גם להרצליה

דיירי רחוב שלמה המלך בהרצליה היקרים. מהיום- גם לתקלות הביוב שלכם יש פתרון. כדי שתוכלו להמשיך ולחיות ברחוב נקי ומטופח, בבתים נעימים ומזמינים אתם זקוקים לשירות תחזוקה וניקוי של הביובית הטובה ביותר של חברת שירותי ביובית – מ.א. חומרי בניין בע"מ שתבצע פתיחת סתימות ביוב, שאיבות ביוב, החלפת קווים ועוד

רחוב שלמה המלך, הרצליה

רחוב שלמה המלך בהרצליה פיתוח הינו רחוב יוקרה בעל בתים פרטיים רחבי ידיים, קוטג'ים ווילות גדולים ומרווחים המשתרעים על פני שטח עצום.

אוכלוסיית הדיירים המתגוררת שם הינה אוכלוסייה המשויכת למצב סוציו אקונומי גבוה מאוד   ובעלי מרקם חברתי עשיר הצורך תרבות בשעות הפנאי ועל כן כל תקלה במערכת הביוב וסתימות ביוב פוגמות באיכות החיים ומהוות מפגע תברואתי חמור הגורם לזבובים, יתושים והדפת ריח רע באזור כולו.

חברת שירותי ביובית מבית מ.א חומרי בניין בע"מ תשמח להעניק את שירותי הביובית המתקדמים ביותר שלה הן לאנשים פרטיים והן לעסקים ברחוב שלמה המלך בכל תחום הקשור למערכת הביוב: פתיחת סתימות, שאיבת ביוב, החלפת קווים, פתיחת קווים, טיפול מקצועי בסתימות ביוב ועוד. אנו מעניקים שירות איכותי בין אם ידועה סיבת התקלה ובין אם יש צורך לאבחן אותה

מי אנחנו?

חברתנו, חברת שירותי ביובית מבית מ.א חומרי בניין בע"מ פועלת כבר משנת 1977. ואנו בעלי ניסיון עשיר ורב. בין קהל לקוחותינו הרב ניתן למצוא רק לקוחות מרוצים אשר ממליצים על חברתנו, על הניסיון העשיר שלנו, על מקצועיות העובדים שלנו ועל פתרון מהיר, מקצועי ויעיל גם במקרים מסובכים.

חברתנו מפעילה מוקד חירום ומספקת את שירותי הביובית שלה 24 שעות ביממה בכל גוש דן ואזור המרכז ובכללם גם ברחוב שלמה המלך בהרצליה.

שירותי ביובית הניתנים על ידינו

חברת שירותי ביובית מבית מ.א חומרי בניין בע"מ מספקת את כלל שירותי הביוב הצרכים לצורך פתיחת הקווים:

  • איתור סתימות ביוב ופתיחת סתימות בדרך המהירה והקלה
  • שאיבת ביוב
  • החלפת קווים
  • הוצאת שורשי עצים מצנרת ועוד.

אל תתלבטו, הזמינו את חברת שירותי ביובית מבית מ.א חומרי בניין בע"מ ותיהנו משירות פתיחת הקווים הטוב ביותר שראיתם