ביובית באחוזה

הביובית הטובה ביותר של חברת שירותי ביובית – מ.א. חומרי בניין בע"מ מגיעה גם אליכם תושבים ובעלי עסקים ברחוב אחוזה ברעננה. אז אם אתם סובלים מפיצוצים בצנרת, מסתימות ביוב חוזרות ונשנות, מזבובים, יתושים וריח רע שמרחף סביבכם זה אומר שאתם זקוקים לשירותי ביובית שיבצעו עבורכם שאיבות ביוב, פתיחת סתימות, החלפת קווים ועוד כל מה שיתבקש לצורך פתיחת הקווים בחזרה.

רחוב אחוזה, רעננה

רחוב אחוזה הוא הרחוב הוותיק והמיתולוגי של רעננה, הוא נחשב לרחוב הראשי בה עוד מראשית ימיה כעיר ומתגוררים בו תושבים רבים, בדרך כלל בבניינים משותפים וכן משולבים בו מגוון עסקים מתחומים שונים.
כיוון שהרחוב הינו רחוב ותיק, מערכת הביוב והקווים היא ישנה ומועדת ליותר תקלות. כדי למנוע תקלות רבות ככל הניתן, אנו ממליצים לבצע אחת לתקופה ניקיון ותחזוקה של מערכת הביוב על ידי הביובית המנוסה שלנו.

חברת שירותי ביובית מבית מ.א חומרי בניין בע"מ תשמח להעניק את שירותי הביובית המתקדמים ביותר שלה הן לאנשים פרטיים ולתושבים בבניינים משותפים והן לעסקים ברחוב אחוזה ברעננה בכל תחום הקשור למערכת הביוב: פתיחת סתימות, שאיבת ביוב, החלפת קווים, פתיחת קווים, טיפול מקצועי בסתימות ביוב ועוד. אנו מעניקים שירות איכותי בין אם ידועה סיבת התקלה ובין אם יש צורך לאבחן אותה

מי אנחנו?

חברתנו, חברת שירותי ביובית מבית מ.א חומרי בניין בע"מ פועלת כבר משנת 1977 ואנו בעלי ניסיון עשיר ורב של כמעט 40 שנים. בין קהל לקוחותינו הרב תמצאו מגוון של לקוחות מרוצים אשר ממליצים על חברתנו, על הניסיון העשיר שלנו, על מקצועיות העובדים שלנו ועל הפתרון המהיר, המקצועי והיעיל אותו אנו מספקים גם במקרים מסובכים.

חברתנו מפעילה מוקד חירום ומספקת את שירותי הביובית שלה 24 שעות ביממה בכל גוש דן ואזור המרכז ובכללם גם ברחוב אחוזה ברעננה.

מה כוללים שירותי ביובית

שירותי הביובית אותם מספקת חברת שירותי ביובית מבית מ.א חומרי בניין בע"מ  הינם מקיפים ועושים את כל התהליכים הנדרשים  לצורך פתיחת הקווים והטיפול בסתימות ביוב ובכללם פתיחת סתימות ביוב, שאיבת ביוב, החלפת קווים ועוד

עוד מהסס? שירותי ביובית מבית מ.א חומרי בניין בע"מ תספק לך את הפתרון המושלם