שאיבת בורות שומן בהרצליה

בעלי עסק בהרצליה? בעלי מסעדה, מפעל, מוסד, מוסך או תחנת דלק? חובת העסק שלכם לבצע הפרדת שומנים, ושאיבת בורות שומן למניעת זיהום.

מדוע נדרשים בתי העסק בהרצליה לבצע שאיבת בורות שומן

גוף ציבורי או מסחרי אשר יש לו נגיעה בשמנים ושפיכת שמנים בישראל מחוייב בשאיבת בור שומן, כך גם בהרצליה.הפסולת השומנית מזיקה למערכת ומייצרת סתימות במערכת הביוב. כאשר השומן נשאר במערכת הביוב הוא מזהם את השפכים ומקשה על תקינות טיהור השפכים. לכן ישנה הקפדה על הפרדת שומנים מהביוב הציבורי וביצוע הפרדת השומנים לבור שומן, בורות השומן מתמלאים ואז יש צורך  בשאיבת בורות השומן ( למניעת חילחול השומן למי התהום, ושמירה על תיקונות הבור, ריקונו כמובן למילוי סדיר של שמנים לתוכו).

שאיבת בורות שומן בהרצליה

החוק מחייב שאיבת בורות שומן בהרצליה
כל עסק על מנת לקבל רישיון להפעלת העסק – חובתו בהפרדת שומנים לבור שומן וחובתו  פינוי ושאיבת בורות שומן באופן קבוע, בהתאם לקצב המילוי של הבורות.

בתמונה: "משאית ביובית נמוכה" – עבור אזורים נמוכי תקרה. הביובית הנמוכה מיועדת לשאיבת בורות שומן באזורים המוגבלים בגובה תקרתם כגון: חניונים נמוכים אשר בורות השומן ומפרידי השומן נמצאים בהם בהרצליה.

שאיבת בורות שומן בהרצליה

כיצד מתבצע שאיבת בורות השומן?

מפריד שומנים הוא למעשה מיכל אשר מנקז את כל הנוזלים ממערכת הביוב של העסק ומייצרת הפרדה במיכל בין המים והשומן המים והנוזלים ללא השומן חוזרים למערכת הביוב הציבורית, השמנים מתנכזים במיכל. את השומן והשמנים הללו מפנים באמצעות משאית ביובית וחברת ביובית שאיבות ביוב בהרצליה.
חברה מקצועית מתחום שאיבות ביוב עם משאית ביובית. הביובית השואבת ומפרידה שומנים. לאחר פינוי השומנים בעל העסק מקבל אישור פינוי פסולת שומנית.

מי בעלי בורות שומן?

מפעלים, תחנות דלק, מסעדות , קייטרינג ווכל עסק בתחום המזון מייצר פסולת שומנית.

עסקים בתחום המזון, מפעלים בייצור המזון, תעשייה, מסעדות, אולמות אירועים, ,מוסכים, תחנות דלק וכדומה.

 

זקוקים לשאיבת בור שומן או מפריד שומנים בהרצליה?

נשמח לעמוד לשירותכם! אנו עובדים עם עשרות בתי עסק באזור הרצליה כך שאנו זמנים עבורכם עם שירות ומעלות ללא תחרות באזור הרצליה.

052-3780004