ביובית ברמת השרון בשיא עגנון

רחוב שיא עגנון ברמת השרון, הינו רחוב פסטורלי, אך עם בתים ישנים. ייתכן שחלק מהבתים נותרו ישנים מבפנים, וייתכן שחלק מהבתים שופצו מבפנים, אך נותרו ישנים מבחוץ. הבעיה בבתים ישנים, היא תשתית הביוב הישנה, שהולכת ונהרסת משנה לשנה. בדרך כלל, מוצאים את עצמם בעלי הבתים הישנים, עם הצפת ביוב בחצר. בשלב זה, הם יכולים לקרוא ל"ביובית", ואנו נגיע עם רכב הביובית שלנו, ונבצע פתיחת סתימות ביוב, וכך נפתור את בעיית ההצפה שנוצרה.

כיצד נוצרת סתימת ביוב בבתים ישנים?

הסיבה שבגללה, אנו נאלצים לטפל שוב ושוב בסתימות ביוב בצנרת ביוב ישנה, היא בגלל הצטברות לכלוך שנוצרה במשך עשרות שנים. במהלך אותם שנים, הצטברו כל מיני סוגי לכלוכים בביוב: לכלוכים קלים, לכלוכים קשים, שכבות שומן, ועוד. הצטברות לכלוך זו, גורמת לסתימה. כאשר מטפלים בסתימה בצורה ידנית, לא תמיד מצליחים לפתור את הבעייה. אך עם רכב ה"ביובית" שלנו, אנו נבצע ריקון וניקוי מוחלט של קו הביוב שלכם.

מה ההבדל בין ריקון ידני של הביוב, לשאיבה ב"ביובית"?

כאשר מבצעים פתיחת קווים, ומתחילים עם כלים ידניים למלא עוד ועוד שקים של לכלוך, היכולת של כלי העבודה הידניים מוגבלת. לעומת זאת, בעת שאיבה בצינור ה"ביובית שלנו", נוצר לחץ שאיבה, שגורם להתרוקנות מלאה, ושואב גם לכלוכים קשים, ושכבות שומן קשות. לכן, אחרי שאיבות ביוב שאנו מבצעים, קו הביוב שלכם יישאר ריק ונקי לגמרי.

ומה עם השאיבה לא תפתור את הבעיה?

לעיתים, שאיבות ביוב בלבד, לא יפתרו את הבעיה. לפעמים, התשתית כל כך ישנה, כך שיש סדקים או חורים בצינורות, או זרימת נוזל לא תקינה. במקרה זה, נאלץ לבצע צילום של השטח, ולבצע החלפת קווים. אנו נבצע החלפה איכותית, ותקבלו קו ביוב חדש שיחזיק למשך שנים רבות.

אנו נגיע לכל מקום בארץ:

אנו לא פועלים רק ברחוב שיא עגנון ברמת השרון, אלא בכל הארץ. אנו זמינים לקריאות במשך כל שעות היממה, ובמשך 7 ימים מלאים בשבוע. כאשר תצטרכו, צלצלו אלינו, ונגיע אליכם עם רכב הביובית, ונבצע לכם פתיחת קווים, ושאיבת לכלוך.

הביוב שלכם עולה על גדותיו? צלצלו אלינו, ונגיע אליכם