מי לא נתקל בריחות ביוב העולים ממעמקי בורות הניקוז שבבית? מי לא ראה בור ביוב העולה על גדותיו ברחובה של עיר? בכל המקרים הללו יש צורך באיש מקצוע שיפתור את הבעיה. אל מי פונים? אינסטלטור רגיל ידע להתמודד עם הבעיה ולפתור אותה מהשורש? לא ממש בטוח.

הכירו את הביובית!

ביובית זהו אמצעי לשחרור סתימות הבא לעזרת האזרח הקטן שלא ממש מבין בענייני אינסטלציה ופותר עבורם את התקלה מהשורש. אז זה לא ממש משנה אם מדובר בניחוחות העולים מבורות הניקוז או מהכיורים או מהצפות ברחובות העיר. בשני המקרים הללו דרוש טיפול יסודי שיפתור את התקלה מהשורש. בדיוק לשם כך אנחנו בחברת ביובית מציעים לכם את האפשרות של שחרור סתימות באמצעות ביובית מקצועית.

מה עושה הביובית?

תושבי פתח תקווה כבר יודעים ומכירים… כאשר ישנה תקלה במערכת הביוב פונים ישירות אל אנשי המקצוע הטובים ביותר שמציעים את הטיפול הטוב ביותר בכל בעיה. רק חברה אמינה כמו חברת ביובית מסוגלת להתמודד עם בעיות בסדר גודל גם כאשר הם במקומות אשר בהם הנגישות היא מורכבת או מאתגרת במיוחד. חברת ביובית שולחת את הרכב המתאים המצוידת בכל מה שצריך כדי לנקות את הצנרת מבפנים. הביובית שואבת בעוצמה רבה באמצעות כוח היניקה הפועל בטכניקת הווקום, את כל הפסולת והלכלוך האחראיים להפצת הריחות בבית או את הלכלוך שסותם את הצנרת ובעקבות כך קיימת ההצפה ברחוב. לאחר השאיבה הזו, שוטפים היטב את הצנרת על פי הצורך עד שמתקבלת צנרת חדשה לגמרי חפה מכל לכלוך ומכל ניחוח מיותר…

כאשר אתם מחפשים שירות של אינסטלטור או של ביובית באזור פתח תקווה, עליכם לבדוק היטב על מי אתם נופלים. לא כל מי שמצהיר כי הוא אינסטלטור הוא אכן כזה, ואפילו אם הוא כן איש מקצוע, לא בטוח שיהיה לו כל הציוד הדרוש במקרה ויהיה צורך בשירותי הביובית. לכן, שימו לב, אל מי אתם פונים.

אנחנו בחברת ביובית מציעים לכם את השרות המקצועי, האמין והטוב ביותר, עם הציוד המקצועי והמשוכלל שברשותנו! אתם תהיו מרוצים מהתוצאות!