כמעט כל אחד מאתנו נזקק מפעם לפעם לשירות של אינסטלטור. אם זה בגלל סתימה, הצפה, או נזילה ממקור בלתי ידוע. את הביובית לא כולנו 'זכינו' להכיר. מי היא הביובית? ומה מעשיה?

כל מי שמתגורר בבית רגיל ונורמטיבי עם מערכת ביוב ואינסטלציה תקינה והוא אינו שואב מים מהבאר, נתקל מפעם לפעם בסיטואציה בה עליו להזעיק בדחיפות את האינסטלטור. האינסטלטור מגיע, משחרר בעזרת הכלים שלו את הסתימה מקבל את התשלום המגיע לו והחיים חוזרים במהירות למסלולם התקין. אך מה קורה כאשר זה לא קורה? כלומר, הסתימה לא השתחררה והתקלה עדיין מעיבה על השגרה? או אז אין מנוס מהכנסת ביובית לתמונה. הביובית תטפל במהירות רבה בתקלה, וסוף סוף ישובו החיים למסלולם התקין.

חברת ביובית לשירותכם

בכפר מעש טיפלנו פעמים רבות במערכות הביוב השונות באמצעות הביובית. אנחנו מנוסים ומקצוענים בתחום ומציעים את השרות המושלם גם במקרים בהם קיימת בעיה של נגישות למקום התקלה. לעיתים התקלה נמצאת בסמטה צרה ומסובכת לגישה של הרכב המקצועי שלנו, לעיתים מדובר בחניון תת קרקעי. אנחנו לא משאירים את הלקוח להתבוסס עם הבעיה שלו גם כאשר העבודה מאתגרת מאוד עבורנו. אנחנו עושים כל מאמץ כדי שהלקוח יקבל את המענה המושלם בהתאם לצרכים שלו.

מה היא הביובית?

הביובית זהו כלי רכב מיוחד שנועד לצורך הטיפול בתקלות ובסתימות. מדובר במכלית מיוחדת המותקנת על גבי המשאית והיא פועלת בכוח היניקה. היא שואבת בעוצמה אדירה את כל מה שהצטבר על דפנות הצנרת ומעכב אותה מלהזרים כראוי את מי הביוב. לאחר שהיא שואבת את הלכלוך נעשית בדיקה האם אכן הכול השתחרר ואם נראה שעדיין נשארו חלקי פסולת עקשניים מבצעת הביובית גם שטיפה באמצעות מים בלחץ חזק ביותר ובסיומה מתקבלת צנרת חדשה לגמרי!

סובלים מריחות העולים מבור הניקוז? הכיורים שלכם מפיצים ניחוחות לא ממש נעימים ברחבי הבית? כנראה שאתם זקוקים לשירותי הביובית. אל תתמהמהו כי בעיות מן הסוג הזה אינן נוטות להיפתר מעצמן. צרו עמנו קשר והביובית בדרך אליכם.

סוף סוף, תוכלו ליהנות ממערכת משוחררת שאינה מעלה ניחוח…