במערכות האינסטלציה הישנות שבחלק מהבתים באזור קריית בן גוריון בחולון, סובלים התושבים מתקלות רבות, חוזרות ונשנות המעיבות מאוד על חיי השגרה. בכל פעם שישנה סתימה מוזמן האינסטלטור לשחרר אותה אך מהר מאוד חוזרת התקלה שוב על עצמה. אולי אתם זקוקים לשירות של ביובית לצורך טיפול שורש יסודי?

מערכות האינסטלציה הישנות נוטות הרבה יותר לתקלות מכל הסוגים. סתימות, נזילות, הצפות וכל מה שרק יכול להפר את שגרת החיים ולהרוס את מצב הרוח. במקרים בהם התקלות חוזרות ונשנות, ייתכן ויש צורך בטיפול מקיף ויסודי של שטיפת הצינור ושאיבת כל הפסולת שהצטברה במהלך השנים אשר אלו גורמים לכל הבעיות והתקלות.

מזמינים שירותי ביובית ומתחילים לנשום…

כידוע צנרת תקולה היא צנרת שגורמת לניחוחות לא ממש מלבבים. גם כאשר אין סתימה של ממש הנראית לעין, הלכלוך שמצטבר על דפנות הצנרת ומרקיבים שם להנאתם, הם אלה שאחראיים על כל אותם ניחוחות 'קסומים'. הדרך לטפל בכל אותם הניחוחות זהו רק טיפול שורש באמצעות הביובית שתנקה היטב את כל המערכת.

איך פועלת הביובית?

הביובית היא משאית הנושאת מכלית גדולה עם צינורות. כאשר הביובית באה לטפל במערכת הביוב היא מכניסה את הצינורות שלה אל בור הביוב הנדרש ובאמצעות כוח יניקה חזק ביותר נשאבת כל הפסולת החוצה. אם הפעולה עדיין לא הספיקה, תזרים הביובית מים בעוצמה וזרם חזקים במיוחד, עד שכל שארית או בדל של פסולת ישתכנעו להיפרד מהצינורות, וכל המערכת תהיה שוב כמו חדשה ממש.

כאשר אתם מזמינים אינסטלטור, לכל צורך שהוא, עליכם לשים לב שלא לבחור בסתם עוד אינסטלטור שהדביק את כרטיס הביקור שלו על גבי הדלת שלכם. לא שאנחנו חושדים בכולם שהם אינם מקצוענים, אך אינסטלטור כדאי לבחור מתוך מידע אמין במי בדיוק המדובר והאם אכן מדובר באיש מקצוע שיודע את אשר לפניו. לא כל אינסטלטור שטוען שהוא אינסטלטור יידע לטפל עבורכם בכל בעיה או תקלה וחבל על הכסף שתשלמו לו. שלא לדבר על הנזקים שמותירים שרלטנים אלו מאחוריהם בסיום העבודה…

אז אם אתם מחפשים אינסטלטור מקצועי ואמין, הגעתם בדיוק אל הכתובת הנכונה!