הבית בהצפת מי ביוב? הריח והנוזלים ברחבי החדר מבשרים על סתימה בביוב? כבר נגרם למבנה נזק ומפגע סביבתי קשה ובלתי נסבל של ריח וזיהום? זקוקים לשאיבת מי ביוב בדחיפות?

אנחנו כאן כדי לפתור את הבעיה בביוב בבטיחות ובמהירות!

טיפול בתקלות הביוב שנתקלתם בהן הוא המומחיות שלנו.

תקלות אפשריות בביוב

אבחון התקלות נעשה ע"י איש מקצוע מומחה במערכת הביוב אשר יבין את מקור הבעיה.

בין אם התקלה התרחשה בעקבות הצטברות פסולת שנתקעה בצינורות ויצרה סתימה למשל, בעקבות שורשי צמחים שחדרו למערכת הביוב שמוזנים מהדשן הרב שזורם בביוב, או עקב שמנים ושומנים שהצטברו וגרמו להצרת את דפנות הצינור. או בעקבות צנרת ישנה שהתפוררה ויש להחליפה ולחדשה.

הצורך בביובית בירושלים

בירושלים, צפיפות האוכלוסין גבוהה יחסית לשאר חלקי הארץ 6,802 תושבים לקמ"ר. העיר ירושלים מכילה את מספר התושבים הגדול ביותר במדינה.  עקב כך, באזור ירושלים קיים עומס על תשתית הביוב העירונית.  העומס מחייב שירותי ביובית זמינים, מקצועיים ואיכותיים.

חשוב לדעת לבחור נכון בחברה המעסיקה עובדים מקצועיים אשר בעלי ניסיון נרחב והבנה עמוקה בבעיות ביוב ובהפעלת הביובית.

.

בחירת ספק שירותי ביובית בירושלים

בין לקוחותינו קיימים מוסדות עירונים, מסעדות, חברות, חניונים, מקלטים, מפעלים, בתים פרטיים ובנייני מגורים בכל רחבי הארץ וגם באזור ירושלים. גם אתם זקוקים לשירות ממומחי הביובית?

השירות שלנו ניתן בידי הצוות המקצועי ביותר, בכל ימות השנה, בכל שעות היום והלילה. שירותי ביובית מתקדמים ושיקום קווי ביוב בירושלים שאנו מציעים הם ההוגנים והאיכותיים ביותר בשוק הביובית, והצוותים המטפלים בהם הם מהמנוסים והמקצועיים ביותר.

 ביובית בעסקים

במידה ומדובר במפעל, בית חולים, מעבדה, מפעל מזון  או בחברה העושה שימוש עם חומרים מסויימים קיימים גם בורי אחסון לסוגי פסולת שונים כמו שומנים, רעלים שונים ועוד. מפעילי הביוביות שלנו בירושלים מומחים גם בשירות זה הנעשה על ידי רכב הביובית המתקדם שלנו. כמובן שהחומרים המסוכנים בכללותם מועברים באופן בטוח לאתרי פסולת מורשים.

 

פנויים לקבל את פניותיכם 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, כל השנה וכן להזניק את הביובית בצורה המהירה ביותר.

פנו אלינו ונגיע לטפל בתקלה במהירות האפשרית.