ביובית יהוד מבית ביובית הרצליה היא חברת ביובית מקצועית בעלת וותק רב שנים שמענקיה שירותי אינסטלציה בתחומים שונים כמו פתיחת סתימות, החלפת צנרת, הוצאת שורשים מדופן הצנרת ועוד. אחד מתחומי ההתמחות המרכזיים שלנו הוא שירותי ביובית. אנו מעניקים שירותים אלו לערים במרכז הארץ כמו רעננה, תל אביב , הרצליה וכמובן יהוד. אם אתם תושבי יהוד או עובדים באזור תוכלו תמיד לפנות אלינו ולקבל שירותי ביובית זמינים 24 שעות ביממה.

שירותי ביובית בכל שעה ובכל זמן!

תארו לעצמכם שהתעוררתם בבוקר רענן ובדרככם לצאת מהעבודה נתקלתם בבור ביוב מוצף כולו כך שאפילו לא יכולתם לעבור אל מקום החניה של רכבכם. שעת בוקר היא זמן עמוס ביותר, אנשים רבים מסתובבים ברחוב במטרה להגיע למחוז חפצם, אימהות עם עגלות ילדים, אבות ממהרים לעבודה , כולם נתקלים בבור המוצף ונאלצים לפלס דרך. הצפה בבור ביוב אינה רק עניין של נוחות ואסתטיקה. מדובר במפגע תברואתי חמור שעלול להביא לנזקים חמורים לסביבה כמו התפתחות של חיידקים ומזיקים שעלולים להדביק במחלות. מצב כזה מחייב פעולה מהירה ומידית.

ביובית בפורמט מוקטן

ביובית יהוד מחזיקה באמתחתה צי של משאיות ביובית שמותאמות על מנת לטפל בתקלות בתנאי שטח מאתגרים. לדוגמא, אם המפגע התברואתי התרחש ברחוב צר וקטן או אפילו בסמטה ברחוב עתיק וישן, קשה לרכב ביובית רגיל להגיע עד המקום ולבצע את פעולת הניקוי והשאיבה של הפסולת מבור הביוב. במקרה כזה יש צורך במשאית ביובית צרה וקטנה שתעשה את הפעולה הרגילה של ביובית , כלומר תשאב את הלכלוך על ידי משאבות יניקה ולחץ אוויר שמופעל בפנים הבור וכך יהיה הבור נקי וזרימת המים בו תתחדש באין מפריע.

ביובית חניונים

ביובית קטנה עושה את הפעולה הרגילה של ביובית רק בפורמט מוקטן. אנו מחזיקים גם ביובית לחניונים. כאשר מוצף בור ביוב בחניון, הדבר מקשה מאוד על החונים בחניון, גם היציאה מהרכב נהפכת לקשה ובלתי נעימה וגם הכניסה לרכב. בתקלה כזו קשה לטפל בעזרת ביובית רגילה אלא יש צורך בביובית נמוכה שתצליח לחדור אל תוך החניון שתקרתו נמוכה ביותר. אנו עומדים בכל אתגרי השאיבה ומספקים שירות אמין ויעיל 24 שעות ביממה.