כל אזור צריך שירותי ביובית זמינים

שירותי ביובית הינם סוג השירותים שאותם אנחנו לא מבינים עד כמה אנו נואשים למצוא עד אשר קורה המצב שבו אנחנו זקוקים להם. כעת גם לתושבי רמת אזור קיים מענה גם בנושא זה.

נסו לדמיין מקום שבו לעולם לא מתרחשת הצפה או סתימה, מקום שבו לעולם אין בעיה בצנרת או במערכת הביוב. נשמע כמעט חלומי או פסטורלי? אנחנו בחברת ביובית הרצליה אמנם לא יכולים להבטיח לכם מציאות כזאת במאת האחוזים, אך נוכל להבטיח לכם להיות זמינים אליכם לסייע לכם ברגע שאכן תקלה כזאת מתרחשת. יתרה מזאת, אנו יכולים לערוב לכם כי אם תשתמשו בשירותי ביובית למטרות מניעה ותחזוקה רציפה של מערכת הביוב, התקלות והבעיות יתרחשו לעיתים נדירות יותר.

כיצד יכולים להועיל לנו שירותי הביובית

שירותי הביובית רמת אזור מספקים לנו את מגוון השירותים האפשריים בתחום הביוב והצנרת. נוכל באמצעותה לדאוג לביוב נקי מסתימות על ידי כך שהביובית תדאג לפינוי שורשים וחפצים זרים מתוך הביוב. כמו כן, ביובית דואגת לניקוז ושאיבות הביוב בעת הצורך. קיימת גם הטכנולוגיה והאפשרות לצלם את קווי הביוב בצורה פשוטה ומתוחכמת לעל ידי כך לזהות בקלות את מקור הבעיה או תקלה ולטפל בה בצורה המהירה ומיטבית ביותר.

חשוב כי בתי העסק בתחום המסעדנות ברמת אזור יכירו את שירותי הביובית שכן באפשרותם להתקין את בורות ניקוז השומן המחויבות על פי חוק להתקנה ליד מסעדות ובתי מלון. בורות ניקוז אלו שומרות על הפרדה בין המים לבין השומן במערכת הביוב ועל ידי כך גם מונעות סתימות מיותרות. שירותי ביובית לא רק מתקינים את בורות הניקוז הללו, הם גם דואגים לשאוב ולפנות אותם כל תקופה על מנת לדאוג לתחזוקה שוטפת.

חברת ביובית הרצליה מציעה את שירותיה המצוינים גם ברמת אזור. חשוב לנו לדאוג למענה ופתרון עבורכם בכל עת שתרצו ועל כן המוקד שלנו זמין ופתוח במשך 24 שעות ביממה.

תוכלו ליצור איתנו קשר הן במקרה של תקלה שבה נגיע בהקדם האפשרי והן במקרה של שירותי תחזוקה.