סובלים מהצפת מי ביוב? יש לכם סתימה עצבנית? הריח שאופף את התקלה בביוב והנוזלים ברחבי החדר בלתי נסבלים?ההצפות מבשרות על סתימה בביוב? כבר נגרם למבנה נזק ומפגע סביבתי קשה ובלתי נסבל של ריח וזיהום? זקוקים לשאיבת מי ביוב בדחיפות?

הביוביות שלנו מוכנות ומזומנות כדי להגיע במהירות הבזק לפתור את הבעיה בביוב בבטיחות ובמהירות!

פנויים לקבל את פניותיכם 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, כל השנה, כל יום, כל היום וכל הלילה.

מהי ביובית?

ביובית הינה משאית עליה מותקן ציוד ייעודי מתקדם להתמודדות עם בעיות בביוב ומתן שירותי שאיבה ופינוי שפכים. משאית זו מתמודדת בהצלחה עם סתימות בביוב והצפות למיניהן  ובזכות משאבת יניקה מיוחדת בעזרתה ניתן לשאוב את השפכים אל מיכל האגירה שקיים בה. לאחר השאיבה מובילה את השפכים של מכוני טיהור השפכים ואל אתרי פסולת מוגדרים.

בחירת ספק שירותי ביובית בתל מונד

בין לקוחותינו קיימים מוסדות עירונים, מסעדות, חברות, חניונים, מקלטים, מפעלים, בתים פרטיים ובנייני מגורים בכל רחבי הארץ וגם באזור אור יהודה. גם אתם זקוקים לשירות ממומחי הביובית?

השירות שלנו ניתן בידי הצוות המקצועי ביותר, בכל ימות השנה, בכל שעות היום והלילה. שירותי ביובית מתקדמים ושיקום קווי ביוב בתל מונד שאנו מציעים הם ההוגנים והאיכותיים ביותר בשוק הביובית, והצוותים המטפלים בהם הם מהמנוסים והמקצועיים ביותר.

 

תקלות אפשריות בביוב

אבחון התקלות נעשה ע"י איש מקצוע מומחה במערכת הביוב אשר יאבחן את מקור הבעיה.

בין אם התקלה התרחשה בעקבות הצטברות פסולת שנתקעה בצינורות ויצרה סתימה למשל, בעקבות שורשי צמחים שחדרו למערכת הביוב שמוזנים מהדשן הרב שזורם בביוב, או עקב שמנים ושומנים שהצטברו וגרמו להצרת את דפנות הצינור. או בעקבות צנרת ישנה שהתפוררה ויש להחליפה ולחדשה.

הצורך בביובית בתל מונד

במידה וישנו עומס על תשתית הביוב העירונית בתל מונד, תוכלו לסבול מתופעות של סתימות והצפות .

שירותי ביובית זמינים לכל תקלה מסוג זה, השירותים שאנו מציעים מקצועיים, מהירים ואיכותיים.

הצטרפו לשורת הלקוחות המרוצים שלנו, לא תתאכזבו מאיכות השירות ומנותני השירות שלנו.

פנו אלינו ונגיע לטפל בתקלה במהירות האפשרית וביעילות מקצועית חסרת פשרות.