שכונת רמת צהלה היא אחת השכונות הוותיקות של תל אביב הישנה, שהוקמה אחרי קום המדינה. השכונה שוכנת בין תל אביב לאזור השרון, והיא פינה שקטה ורגועה של העיר תל אביב, שמתאימה למי שרוצה לגור בעיר, אבל לחוות גם שקט ומקום קטן ואינטימי.

השכונה הוותיקה הוקמה בתחילת שנות החמישים, ועם השנים הלכו והתווספו לה עוד ועוד בניינים ובתים. כמובן שהגידול הטבעי של שכונות הוא מבורך וחשוב, אך גם מעמיס עומס רב על מערכות תשתית שונות בשכונה, אחת מהמערכות הסובלות ביותר מעומס בעקבות גידול בתשתיות- היא כמובן מערכת הביוב שנוטה להגיב בסתימות רבות. במיוחד במצבים שבהם מערכת הביוב הראשונית היא ישנה, ואליה הצטרפו עוד ועוד קווי ביוב.

כיצד יש לשמור על מערכות ביוב מפני סתימות?

את מערכת הביוב הביתית ואת מערכת הביוב השכונתית יש לתחזק באותה צורה- לשמור על הביוב נקי, למנוע חדירת לכלוך ושמנים אל תוך מערכת הביוב, ולנקות סתימות כבר כשהן מתחילות, ולא לחכות לקטסטרופה שתתרחש. כאשר מדובר על מערכות ביוב שכונתיות, יש לוודא שקווי הביוב תקינים, שמסעדות מפנות שומן אל בורות שומן, ומזמינים שירותי ביוב כמו ביובית רמת צהלה במידת הצורך אל השכונה. הביובית הינו מכשיר מיוחד ששואב ופותח סתימות בביוב, החל מסתימות חדשות, וקטנות, ועד לסתימות מורכבות יותר. הפעלת ביובית רמת צהלה בזמנים שיש צורך לטפל במערכת הביוב פותחת את המערכת ומנקה אותה וכך שומרת על תחזוקה טובה ושוטפת של מערכת הביוב.

הפעלת ביובית בשכונות כמו רמת צהלה חשובה ביותר. מדוע? רמת צהלה היא שכונה עם קווי ביוב מתקופות שונות, וכדי שכולם יעמדו בעומס השימוש, יש לתחזק אותם ולוודא שאין שום פגם בקווים או פגיעות אפשריות בהם. במידה ויש סתימה, והביוב מציף את הרחובות, עלול להיגרם נזק של ממש לרחוב ולגרים בשכונות, בדמות לכלוך, מפגעי ריח וחיידקים.

זקוקים לביובית רמת צהלה או בכל מקום אחר בתל אביב והמרכז? כדאי שתדעו שרק חברה טובה ואמינה, שמחזיקה בתקנים מוכרים מומלצת לעבודה זו. התקשרו אלינו עוד היום, ונגיע אליכם לטפל בבעיית הביוב.