ביובית לחניונים

ביובית נמוכה בחניון בפעולה!

ביובית לחניונים

ביובית לחניונים גם בחניון נמוך, ביובית מצליחה לפתוח סתימות!

כולנו יודעים שאם יש סתימה בבור הביוב והרחוב כולו מוצף במים, יש להזמין משאית ביובית שתבוא לטפל במפגע. הבעיה הגדולה יותר היא כאשר הסתימה מתרחשת בחניון נמוך, שם אי אפשר להגיע עם הביובית הרגילה והמשוכללת. חברת ביובית מצאה פתרון גם לכך: ברשותה משאית ביוב – ביובית לחניונים נמוכה שמצליחה להגיע תחת כל תקרה נמוכה.

ביובית לחניונים

ביובית לחניונים ולטיפול בחניון מוצף

זה קורה פתאום: נכנסים לחניון וריח צחנה לא נעים עולה באף. מבט קצר על רצפת החניון מגלה כי הוא כולו מוצף. מה קרה? מתברר שבור הניקוז שמותקן אי שם בעומק החניון, נסתם לחלוטין ומים לא נקיים ממלאים את המתחם. זה לא נעים, אי אפשר לצאת ולהכנס לשטח החניון. גם מי שמנסה להוציא את המכונית שלו משם, זוכה לשטף מים עכורים שמלכלכים כל פינה.

המכוניות מתלכלכות, הן עלולות להנזק, האנשים לא מצליחים לתמרן ביניהם, והסבל הוא רב. מה עושים? מזמינים משאית ביוב – ביובית לחניונים נמוכה ופותרים את הבעיה ברגע קט.

ביובית נמוכה לחניונים

מהנדסים מומחים תכננו את הביובית הנמוכה בצורה כזו שהיא תצליח לתמרן גם במקומות שתקרתם ממש נמוכה, הרבה מתחת לגובה חדר סטנדרטי. מדובר בתקרות שגובהם אפילו פחות מ-2 מטר וזהו גובה נמוך במיוחד. כל האופציות והאפשרויות שהותקנו בביובית רגילה ומאפשרים לה לפתוח סתימות ללא הגבלה, הועתקו לביובית לחניונים המסוגלת לבצע את אותם פעולות.

צוות ביובית מגיע עם ביובית נמוכה, ופורס בחניון רשת של צינורות. הם מאתרים את מקום הסתימה, או מוקד ההצפה ולשם מפנים את הביובית. המכונה המשוכללת מסוגלת לשאוב לכלוך, אשפה, ניירת, וגם מצבורים של שומן, באמצעות משאבות גדולות הפועלות על לחץ של מים, כך מתנקה בור הביוב היטב, וסוף סוף נסתם המעיין. לאט לאט מפסיק זרם המים האדיר, ואפשר שוב לנשום זרם אויר נקי.

התוצאה הישירה היא – חניון נקי במיוחד, ללא שום סימני סתימה. כדאי להוסיף כי משאית ביובית – ביובית נמוכה מתאימה גם לרחובות קטנים או מעברים צרים במיוחד כאשר הביובית הרגילה לא מסוגלת להיכנס לשם. היא קטנה, היא נוחה אבל עושה עבודה נפלאה – ביובית נמוכה פותחת כל סתימה!