ביובית חירום

מענה מקצועי, יעיל ומהיר בכל אזור המרכז.

ביובית חירום

מוקד ביובית חירום 24 שעות ביממה בכל אזור מרכז הארץ, ביובית מקרה חירום הרצליה מרכז – קריאת העזרה ראשונה שלך!

נתקלתם בסתימה? ביובית ממתינה על הקו. אתם יכולים לנשום לרווחה!

ביובית מקרה חירום

מה עושים כאשר נתקלים בהצפה באמצע הרחוב? ואם החניה שלך מתמלאת במי ביוב? זה לא נעים בכלל להיחשף למוקד ריחות, מלבד שהדבר לא נעים וגם מסוכן. ביובית מקרה חרום נועד בדיוק למצבים אלה. הוא מגיע בתזמון מהיר 24 שעות ביממה בכל אזור הרצליה ומרכז הארץ.

ביובית חירום

צוות ביובית חירום זמין ביום ובלילה – 24 שעות ביממה!

 

ביובית חירום לסתימה בביוב

סתימה בבור של ביוב מתרחשת לרוב בעקבות פסולת מיותרת. זה קורה בדרך כלל, כאשר אנשים אינם מקפידים ומשליכים לצנורות הביוב נירות או אשפה גדולה ומיותרת. בתחילה הכל עובד למישרין ובורות הביוב עדיין מנקזים את הנוזלים המיותרים, במשך הזמן נוצרת סתימה רצינית בבור, והמים מתחילים לעלות על גדותיהם. הם מציפים את הרחוב כולו, והפגיעה מורגשת מיד. כל עוברי האורח שפוסעים אז ברחוב לא יכולים לעבור בלי להתקל בזוהמה. אם אלו ילדים קטנים או אמהות שברשותם עגלות, הדבר קשה שבעתיים, ילדים מנסים לפלס לעצמם דרך ולא פעם הם נרטבים או נופלים למים.

ביובית חירום

ביובית חירום לפגיעה קשה בצנרת

לפעמים נוצרת סתימה בסמוך לחנות או לבית עסק. כל הלקוחות שבקשו לבצע את קניותיהם באותה שעה, בורחים משם כל עוד נשמתם בם. אם הסתימה קרובה למסעדה או לחנות לממכר מוצרי מזון, אף לקוח שפוי לא יעלה בדעתו לשבת על שפת מי הביוב ולטעום מאכל. הנזק הנוצר הוא מיידי – הפסד של עשרות לקוחות פוטנציאלים הגורר בעקבותיו הפסד כספי. שלא נדבר על ריח הצחנה הקשה העולה מן הרחוב. הריח הזה מרחיק אנשים ומקשה על המשך חיי השגרה בעיר. בור ביוב העולה על גדותיו מהווה גם מפגע בריאותי. הוא מזמין זבובים ובעלי חיים מסוגים שונים מפיצי מחלות, ומסוכנים.

מה עושים? ביובית מקרה חרום, נוצרה במיוחד למקרים אלה. ברשותה צוות מיומן ומנוסה, לפתיחת כל סוגי הסתימות. היא זמינה לכל קריאות החרום מתושבים אשר גילו הצפה בסמוך למקום מגורם. צוות הביובית מיומן ומנוסה, לפתוח סתימות מכל הסוגים. ברשותם רכבי ביובית בגדלים שונים אשר מתאימים לכל בור ביוב ולכל סוג סתימה. כל שנותר הוא, להתקשר ולהזמין ברגע שמגלים את המפגע.