מה עושים כאשר הרחוב בו ממוקם בית העסק שלכם מוצף במי ביוב הזורמים להם בחופשיות על הכביש? הקונים שלכם כבר לא יגיעו אליכם היום. הם רק יריחו מה קורה שם, והם ימלטו על נפשם… יש מה לעשות? ניתן לפתור את הבעיה ולהעלים כל זכר ממנה במהירות?

עסקים רבים הנמצאים קרוב לאזורים ישנים אשר בהם התקלות במערכת הביוב הינן רק ענין של זמן והן מתפרצות לעיתים קרובות, יודעים בדיוק על מה אנחנו מדברים . בתל ברוך יש רחובות כאלה, ובעלי העסקים שם סובלים סבל רב בעקבות כך כי הדבר פוגע באופן ישיר גם בפרנסה שלהם. אין לקוח שייכנס מרצונו הטוב לזירה 'ריחנית' שכזו. הם יעשו 'אחורה פנה' ויחפשו את החנות החילופית שלא שרויה באדי מי הביוב המצחינים. איך פותרים במהירות וביסודיות את הבעיה?

חברת ביובית לשירותכם

הזמנתם אינסטלטור בשבוע שעבר וגם לפני שבועיים. בחודש הקודם ביקר האינסטלטור במקום עוד פעמיים. מה יהיה הסוף? האם אין פתרון קסם שיחזיק מעמד ליותר זמן?

לנו יש! אנחנו נשלח לכם ביובית שתשתלט על כל המערכת מבפנים ולא תותיר שם גרגר של פסולת. אחרי הטיפול היסודי שלנו יהיה קשה מאוד לצנרת להיסתם שוב…

למה זה קורה?

למה בעצם נסתמים צינורות הביוב שלנו? הצינורות של הביוב  הם רחבים דיים על מנת להצליח בפינוי המים והפסלות מהבתים שלנו. הבעיה מתחילה כאשר אנשים מתעצלים והם מכניסים אל האסלה פסולת שאינה מתכלה כמו מגבונים, ועוד אביזרים אשר מקומם הוא אך ורק באשפה. במקרים מעין אלו הצנרת נסתמת ואנחנו עדים לתופעות הללו של הצפות ברחובות העיר של מי הביוב המצחינים.

למדנו מכך שכדי להימנע מתקלות שכאלה, חובה לשמור על הצינורות נקיים וגם כאשר קורה מקרה ואנחנו רואים שהצנרת נסתמה באופן כזה שאפילו אינסטלטור רגיל לא יצליח לפתור את הבעיה, נזעיק בדחיפות את שירותי הביובית והתקלה תטופל במהירות רבה. חברת ביובית דואגת גם לנקות את השטח אחריה כך שהלקוחות שיגיעו אליכם במשך היום לא ידעו כלל וגם לא יריחו את כל מה שהיה במקום.