ביובית בנווה מונוסון 24 שעות ביממה

גם לתושבי נווה מונסון מגיע. אם נתקלתם בבעיה במערכת הביוב ואתם זקוקים לפתיחת סתימה, לשאיבת ביוב, לשאיבת בור שומן לפתיחת שורשים או להחלפת קווים, חברת ביובית מבית מ.א חומרי בניין בע"מ כאן בשבילכם, כדי לפתור כל תקלה.

אודותינו

אנו חברת ביובית, מבית מ.א חומרי בניין בע"מ פועלת כבר משנת 1977. בין קהל לקוחותינו הרב ניתן למצוא לקוחות מרוצים אשר ממליצים על חברתנו, על הניסיון העשיר שלנו, על מקצועיות העובדים שלנו ועל פתרון מהיר גם במקרים מסובכים.

חברתנו מספקת שירות חירום 24 שעות ביממה בכל גוש דן ואזור המרכז ובכללם גם בנווה מונסון.

שירותי ביובית

חברת ביובית מבית מ.א חומרי בניין בע"מ מספקת את כלל שירותי השירותים להם נזקקים בעת תקלה במערכת הביוב:

  • איתור ופתיחת סתימות
  • שאיבת ביוב
  • שאיבת בורות שומן
  • החלפת קווים
  • הוצאת שורשי עצים מצנרת

אנו חברה מורשית  ואנו  מפנים את פסולת הביוב ומי השופכין אל אתרי שפיכה הנמצאים תחת השגחת המשרד לאיכות הסביבה ומשרד הבריאות.

שירותי ביובית בנווה מונסון

קהילת נווה מונסון המתפארת בתושבים בכל הגילאים, היא קהילה ערכית, קהילה של אנשים עובדים ואנשים מתנדבים. קהילת נווה מונסון מתהדרת באירועי תרבות פעילים, ערכיים ומגוונים לכל אורכה של השנה.
בנווה מונסון קיימים עסקים פרטיים רבים בתחומים שונים ומגוונים, שירותי אוכל, רפואה טבעית, עסקים פיננסיים ועוד.

חברת ביובית מבית מ.א חומרי בניין בע"מ תשמח להעניק את שירותי הביובית המתקדמים שלה הן לאנשים פרטיים והן לעסקים בכל תחום הקשור: פתיחת סתימות, שאיבת ביוב, החלפת קווים, פתיחת שורשים ועוד, בין אם ידועה התקלה  ובין אם יש צורך לאבחן אותה

לעסקים בתחום המזון מומלץ לבצע אחת לתקופה שאיבת בורות שומן על מנת למנוע מצב של  סתימה בבור השומן הנוצר על ידי ערבוב של שמן ומים בבור.

אז אם גם אתם תושבי נווה מונסון או בעלי עסקים שם זקוקים לשירות חברת ביובית לצורך שאיבת בורות שומן, פתיחת סתימות, שאיבות ביוב או החלפת קוים או לצורך איתור וזיהוי התקלה, פנו עוד היום לחברת ביובית מבית מ.א חומרי בניין בע"מ ולא תצטערו.