יש לכם סתימה רצינית שדורשת איש מקצוע מצוייד? הותקלתם בהצפת מי ביוב עקשנית?

אל תסבלו, פנו אלינו במיידית, אנחנו זמינים בכל שעות היממה לקבל את קריאותיכם ולשלוח לכם את הביובית במהירות האפשרית. לא תאמינו כמה מהיר השירות שלנו.

שירותי פתיחת סתימות מורכבות הם המומחיות שלנו.

הצורך בביובית בגבעת שמואל

בגבעת שמואל, צפיפות האוכלוסין גבוהה יחסית לשאר חלקי הארץ. עקב כך, באזור העיר גבעת שמואל קיים עומס מתמשך ורב על תשתית הביוב העירונית.  העומס הרב מצריך שירותי ביובית זמינים, מקצועיים ואיכותיים במיוחד. בעיות במערכת הביוב הן בעיות מורכבות המושפעות ממגוון גורמים, על כן, דורשות ידע ומיומנות רבים המגיעים על ידי למידה וניסיון.

סתימות בביוב

במערכת הביוב מתרחשות סתימות מסיבות שונות, ביניהן הצטברות פסולת שנתקעה בצינורות ויצרה סתימה, שורשי צמחים שחדרו למערכת הביוב שמוזנים מהדשן הרב שזורם בביוב, שמנים ושומנים שהצטברו וגרמו להצרת את דפנות הצינור, או לחילופין צנרת ישנה שהתפוררה. התוצאה על פני השטח היא הצפה. חשוב לאבחן את התקלה כראוי על מנת לתת לה מענה נכון ויעיל.

זוהי הסיבה שחשוב מאוד לדעת לבחור בחברה המעסיקה עובדים מקצועיים אשר בעלי נסיון נרחב ומבינים בבעיות ביוב ובהפעלת הביובית.

שירותי ביובית בקרבת מקום מגוריכם

נגיע אל כל האזורים בגבעת שמואל במהירות האפשרית על מנת לתת את השירות המידי והמקצועי ביותר.

השירותים שאנו מציעים כוללים: שאיבת ביוב וטיפול בסתימות והצפות, שירות שאיבת בורות ביוב, בורות ספיגה.

אנשי הצוות יטפלו בבעיה שגרמה להצפה או לסתימה לאחר גמר העבודה יבצעו פינוי מוסדר לאתר

בחירת ספק שירותי ביובית בגבעת שמואל

בין לקוחותינו המרוצים קיימים מוסדות עירונים, מסעדות, חברות, חניונים, מקלטים, מפעלים, בתים פרטיים ובנייני מגורים בכל רחבי הארץ וגם באזור גבעת שמואל.

חשוב לציין שטיפול לא נכון בביוב באמצעות ביובית עלול לגרום לנזק שקשה מאוד לתקנו. לכן חשוב לבחור בקפידה את מספקי שירות הביובית.

צרו קשר עם היווצרות התקלה, בכל שעות היום והלילה, לקבלת הצעת מחיר וייעוץ איכותי ללא התחייבות להזמנת ביובית באופן מיידי ומהיר.